sprawdzanie numerów telefonów z UK, co polecicie ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, co polecicie ?

Słyszałem, że można zbadać poprzez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

kondziu

Posty: 3

 
W prosty sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niezmiernie dobrze przygotowaną bazę, wobec tego szybko odnajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Gabat

Posty: 10

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

Gucio

Posty: 7

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

sgemino

Posty: 3

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

sawas

Posty: 4

 
Niestety, ale oszustów jest bardzo dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Andzia

Posty: 9

 
Bez problemów można odszukać sporo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a różne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

reklamos

Posty: 8