Szkolenie z obsługi klienta, kogo polecicie ?

Szkolenie z obsługi klienta, kogo polecicie ?

Myślałem na temat szkolenia z obsługi klienta. Pewnie postawiłoby to trochę mój biznes na nogi, który obecnie poważnie kuleje i jakby już nie mam pojęcia, co dalej zrobić, żebym miał więcej klientów.

dermuster

Posty: 13

 
Gdyby nie pomoc tego człowieka, który oferuje swoją wiedzę innym, mój interes po prostu by padł. Zdecydowałem się na szkolenie z pozycjonowania i parę innych – teraz odczuwam że jest dobrze.

fill

Posty: 23

 
U mnie podobnie. Nie dawałem sobie rady sam z pozycjonowaniem. Skorzystałem ze szkolenia z pozycjonowania i teraz już widzę poprawę. Myślałem o jakiejś firmie, ale jak już wydawać pieniądze to na zdobywanie wiedzy, a nie płacenie komuś. Z kursu jestem zadowolony pod każdym względem.

inhuman

Posty: 11

 
Szczerze polecam ten kurs http://oferta.krzywy.pl/szkolenie/tajemnice-klienta/. To idealne szkolenie z obsługi klienta pozwala naprawdę poznać mechanizmy jakie odpowiedzialne są za dobrą sprzedaż i pozytywne wyniki w biznesie. Jeszcze nigdy nie udało mi się znaleźć czegoś tak konkretnie przygotowanego.

Krakus

Posty: 13

 
Interesowała mnie dokładnie sprzedaż na Allegro, bowiem akurat w tym temacie nigdzie nie mogłem dostać za darmo info. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie i powiem szczerze, że nie miałem pojęcia o bardzo wielu sprawach. Jeżeli sami macie kłopot na allegro, bardzo polecam.

wieciek

Posty: 12

 
Niezwykle rzetelnie przygotowany kurs ze sprzedaży na Allegro. Masa wiedzy, wskazówek tak właśnie, żeby pomóc sobie w robieniu interesów :) U mnie się udało, więc polecam.

Krzysio

Posty: 3