archiwizowanie dokumentów, opinie

archiwizowanie dokumentów, opinie

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

Fanatyk

Posty: 3

 
Wszystko o zarządzaniu firmami odszukasz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a zarówno otrzymać wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

gargulek

Posty: 14

 
Zarządzanie firmami to niezmiernie trudny kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

pawel253

Posty: 9

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Jacek1812

Posty: 8

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

Black_Riot

Posty: 3

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na inne rankingi dostawców erp i poczytaj inne opinie na temat danych firm.

alujas

Posty: 14

 
Niewątpliwie, iż zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

dmanuss

Posty: 4