Dobry hotel w Gdańsku

Dobry hotel w Gdańsku

Chciałem zorganizować firmowy wyjazd do Gdańska połączony ze szkoleniem pracowników, znacie jakieś hotele z salami szkoleniowymi? Tak, żeby w jednym miejscu zorganizować i noclegi i szkolenie, bez dodatkowych problemów dla pracowników

TomekK

Posty: 5

 
W gdańsku wybieram zazwyczaj hostele bo cenowo jest super, a dodatkowo mają lokalizację w centrum w kamienicach więc wypad na miasto bez problemowy.

namok

Posty: 8

 
W Gdańsku warto poszukać noclegu w hostelu bo wiele z nich ma standard jak hotel ale cenę lepsza więc na pewno to ciekawa opcja.

Max Pejnn

Posty: 27

 
Polecam poszukać w sieci na różnych stronach i na pewno nocleg w Gdańsku uda się znaleźć bo hotele na każdym kroku.

namok

Posty: 12

 
W Gdańsku funkcjonuje sporo dobrych hoteli więc nie powinno być tam problemu z organizacją udanego wypoczynku czy nawet firmowego spotkania.

johncena67

Posty: 16

 
Jak szukasz noclegu w Gdańsku to zajrzyj do oferty hotelu Gryf, na stronie http://gryfgdansk.pl znajdziesz kompletne informacje. Nocowałem tam raz w trakcie pobytu w Gdańsku, byłem zadowolony.

Yuri20

Posty: 21

 
Bez wątpienia miejsc noclegowych w Gdańsku znajdziesz wiele, ale pamiętaj, by wcześnie w miarę reagować i rezerwować, bo najważniejsze terminy są mocno obłożone i czasami trudno o najlepsze miejsca.

Marioleczka

Posty: 8