Ośrodek w lesie nad morzem, gdzie ???

Ośrodek w lesie nad morzem, gdzie ???

Chcę wyjechać do ośrodka wczasowego, coś jak spa nad morzem. Niekoniecznie chodzi mi o wielkie miasta. Może akurat mi pomożecie:)

Mam trudny wybór, bo jadę też z dziećmi, więc potrzeby są złożone:)

xxx000

Posty: 13

 
Jak szukasz ośrodka wczasowego spa nad morzem to ten w Chłapowie jest godny uwagi http://oland.com.pl. 2 lata temu spędzaliśmy tam urlop i wyjechaliśmy usatysfakcjonowani. Dzieciaki miały dobrą rozrywkę, bo mają dobrze wyposażone place zabaw, stadninę koni, gokarty. Sporo tego jest. Można wynająć domek letniskowy lub pokój w ośrodku.

wacek56

Posty: 16

 
Byliśmy na polu namiotowym nad morzem w Chłapowie i warunki były bardzo spoko. Pewnie jest i tak teraz, byliśmy 2 lata temu. Bardzo czyste łazienki, dlatego nie bałam się korzystać z nich, a byłam z dzieckiem. Właśnie ta kwestia zawsze mnie męczy, gdy mam wybrać tę formę noclegu. Ale tu jest dobrze, więc polecam wszystkim mamom.

Zlomex

Posty: 38

 
Wszystko jest raczej drogo, natomiast ośrodek wczasowy nad morzem spa to oferta nie do odrzucenia. W takim miejscu wypoczywa się rewelacyjnie i ładuje akumulatory na dalszą część roku pracy.

Yuri20

Posty: 21

 
Odwiedziliśmy choć na krótko taki ośrodek w lesie spa, ograniczony budżet:( Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli pozwolić sobie na dłużej. Są mniejsze miejscowości, w których cennik jest zdecydowanie niezwyklej przyjazny. Czegoś będzie trzeba poszukać.

szmitt56

Posty: 22

 
Muszę zerknąć na ich stronę, bo propozycja takiego spa nad morzem i konie jest bardzo fajna, zwłaszcza, że syn nie lubi zaludnionych miejsc i woli właśnie takie miejsca.

Penio

Posty: 25