kwatery Kielce, poszukuję!

kwatery Kielce, poszukuję!

Witam serdecznie. Ile potrafią kosztować kwatery Kielce, które będą gwarantowały w miarę rozsądny standard? Nie ukrywam, że moim priorytetem jest konkurencyjna cena.

jarcio00

Posty: 5

 
Moim faworytem, jeśli chodzi o tanie noclegi w Kielcach jest ten portal internetowy: http://tonocleg.pl. W jego bazie znajdziecie bardzo wiele obiektów, które możecie sortować chociażby pod względem cenowym. Warto przeczytać również opinie o obiekcie.

Lupusx

Posty: 9

 
Cieszę się, iż trafiłem na to forum dyskusyjne. Po lekturze Waszych wypowiedzi jestem świadomy tego, ile będę musiał zapłacić za noclegi Kielce. Początkowo wydawało mi się, iż 100-150 zł za noc to absolutne minimum. Okazuje się, iż jest nieco taniej.

Kolekcjoner

Posty: 17

 
Nie ma jakiegoś specjalnego sposobu, który pozwala rezerwować tanie noclegi Kielce. Wystarczy wybrać obiekt o pożądanym standardzie, a jednocześnie zarezerwować pobyt z odpowiednim wyprzedzeniem, co może przełożyć się na dość istotne oszczędności. Wiem, co mówię, bo przemawiałem to nieraz.

Darjusa

Posty: 11

 
Przeglądam obiekty i proponowane ceny, jeśli chodzi o noclegi Kielce okolice. Muszę stwierdzić, że stoją one na akceptowalnym poziomie, ponieważ w innym mieście moja firma musiała płacić za noclegi pracowników blisko dwukrotnie wyższą kwotę. Standard obiektów był właściwie identyczny, więc nie widziałem podstaw.

Jasieczek23

Posty: 11

 
Uważam, że nie trzeba dysponować sporym budżetem, aby rezerwować noclegi Kielce okolice w atrakcyjnych warunkach. Przy odrobinie szczęścia potrafi okazać się, iż koszt doby spędzonej w takim obiekcie noclegowym nie przekracza kilkudziesięciu złotych.

innaret

Posty: 25

 
Kilkadziesiąt pln za noc to moim zdaniem rozsądna kwota, jeżeli chodzi o pokoje do wynajęcia Kielce. Wiadomo, że potrafią mieć one niezmiernie zróżnicowany standard.

wiesław11

Posty: 14

 
Polecam Wam rezerwować noclegi w Kielcach z nieco większym wyprzedzeniem. W ten sposób będziecie w stanie zaoszczędzić dużo pieniędzy. Pozdrawiam.

CHatka-eKo

Posty: 18

 
Od dłuższego czasu szukałem taniego hotelu Kielce, jednakże nie mogłem odszukać obiektu, który byłby zlokalizowany w stosownym miejscu. Dopiero niedawno znajomy podsunął mi namiary na wyborny hotel. Mogę dać namiary na priv.

Matusiński

Posty: 7

 
Jako przedsiębiorca muszę przyznać, iż doceniam możliwości, jakie oferują noclegi pracownicze Kielce. Realizowaliśmy dość rozległy zakres prac w Kielcach, więc wykupienie noclegów było absolutną koniecznością. Całe szczęście, że nie kosztowały one ponadprzeciętnie dużo. Pozytywnie się zaskoczyłem :)

mikusiński8

Posty: 15