Jak wypoczynek nad morzem to gdzie?

Jak wypoczynek nad morzem to gdzie?

Cześć. Przedmiotem mojego zainteresowania stały się ostatnimi czasy domki Władysławowo.

Ktoś z Was je kiedykolwiek wynajmował?

Darjusa

Posty: 15

 
Mojej dziewczynie potrzebny był dłuższy odpoczynek, a ja doszedłem do wniosku, iż najlepszym pomysłem będzie ośrodek spa nad morzem. Później złożyłem rezerwację na tygodniowy pobyt, dzięki któremu uzyskałem nieco rabatu. Mogliśmy się cieszyć szerokim wyborem zabiegów SPA, które były dostępne w cenie :)))

Robuś

Posty: 16

 
Domek we Władysławowie wybierałem kilka dni, ponieważ chciałem w największym stopniu zorientować się, jaką ofertę są w stanie zaproponować mi poszczególne obiekty. Zależało mi na czymś z łazienką, kuchnią i niezbędnym wyposażeniem. Na szczęście na majówkę za czteroosobowy domek płaciliśmy 150 zł za dobę.

on666

Posty: 25

 
Też miałem ten problem w sytuacji, gdy musiałem wybrać ośrodek spa nad morzem. Powiem Ci szczerze, że wspólnie z żoną nie udało nam się wyłonić jakiejś bezkonkurencyjnej oferty, więc zwyczajnie zrezygnowaliśmy.

Cloperflake

Posty: 34

 
Moich znajomych zainteresowały jeszcze kilka dni temu domki nad morzem. Poleciłem im Władysławowo, a wszyscy przystali na ten pomysł. Płaciliśmy zaledwie 150 zł za 4-osobowy domek.

Zlomex

Posty: 22

 
Moja refleksja na ten temat jest taka, że domki letniskowe we Władysławowie najlepiej wynajmować wtedy, gdy sprzyja nam pogoda. Wiadomo, że rezerwację trzeba złożyć z odpowiednim wyprzedzeniem, ale warto celować w okres wakacyjny, który potencjalnie będzie najcieplejszy. Polecam w 100%!

jonek91

Posty: 33

 
Domki letniskowe we Władysławowie to moim zdaniem świetny sposób na spędzenie wakacji. Możecie przekonać się o tym dokonując tam rezerwacji :)

Wygodniś22

Posty: 20

 
Domki letniskowe we Władysławie oferują naprawdę szeroki wybór pomiędzy kilkunastoma obiektami. Z mojej perspektywy najlepszą ofertę znajdziecie wyłącznie pod tym adresem: http://oland.com.pl. Sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami. Nie pożałujecie :)

namok

Posty: 17

 
Domki we Władysławowie niezmiernie częstokroć wymagają zapłacenia kaucji zwrotnej. Niezmiernie częstokroć wynika to z faktu, że domki letniskowe są dość dobrze wyposażone. Osobiście płaciłem 200 pln kaucji, która została mi zwrócona.

cichoszek

Posty: 21

 
Domki nad morzem to także moim zdaniem znakomity sposób na spędzenie letniego wypoczynku. Mam wrażenie, iż ogromna grupa osób powinna być w szczególności zadowolona z oszczędności, jakie jest w stanie wygenerować zajmując domek o sporej powierzchni. Potrafi on pomieścić nawet 6 lub 8 osób, a jego cena to maksymalnie 250-300 zł.

elaela00

Posty: 16