Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Jadę do Międzywodzia i szukam jakiegoś dobrego hotelu. Jedziemy rodziną. To na czym nam zależy, to wysoki standard pokoi, żaby w hotelu był basen i jakaś strefa relaksu. Powinien również być plac zabaw dla dzieci. Co możecie polecić?

Kitas

Posty: 3

 
Niebawem okres urlopów. Jak wolicie spędzać urlopy nad Bałtykiem? Bardziej w domkach czy preferujecie jakieś hotele czy ośrodki wypoczynkowe?

Black_Riot

Posty: 4

 
Jakie preferujecie sposoby podróżowania, ale jeżeli jedziecie solo? Samochód czy jednak bardziej podróże pociągiem? Ja wole pociagi, ale ciekawy jestem waszych opinii.

Lupusx

Posty: 8

 
Dobry sposób na podróżowanie to częste zmienianie miejsca. W ten sposób można zwiedzić sobie na przykład pól polski w rozsądnych pieniądzach.

Lupusx

Posty: 9

 
Ja lubię nad morzem mieszkać blisko głównych ulic. Z drugiej strony ze względu na dzieci i rodzinę, to niekoniecznie wybieramy głośne i znane miejscowości. Często są to mniejsze i spokojniejsze. Tam wypoczywam najlepiej

Oct714

Posty: 24

 
Trzeba przyznać, że nasze nadmorskie kurorty bardzo się zmieniły na przestrzeni ostatnich lat. Oczywiście to zmiana na plus. Powstało wiele hoteli i ośrodków na przykład z basenami czy też strefami SPA.

Balto

Posty: 38

 
Nie mogę się doczekać wakacje. W tym roku mam zaplanowany przejazd wzdłuż wybrzeża. Noclegi w 5 różnych miejscowościach po kilka dni. Zapowiada się świetna zabawa.

jkiolek56

Posty: 13

 
Jak najczęściej szukacie noclegu nad morzem? Dużo wcześniej dokonujecie rezerwacji? Zastanawiam się kiedy zacząć planować wakacje.

Gurumax

Posty: 13

 
Jaki rodzaj pokoju wybieracie jak jesteście w 4 osoby. 2 dorosłych i dwójka dzieci 6 i 9 lat? Zastanawiam się czy jakieś łóżka będą, czy na dostawkę się nastawiać. Możecie coś podpowiedzieć?

Sarev22

Posty: 29

 
Spędziłem urlop w tym oto ośrodku http://gryfmiedzywodzie.pl i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony. Pokoje w super standardzie, basen w ośrodku. Strefa SPA. Do tego plac zabaw dla dzieciaków a wieczorem taneczne wieczorki. Osobiście uważam, że jest to bardzo dobre miejsce na spędzenie urlopu!

Kuniarz

Posty: 10