świnoujście promenada, gdzie polecicie ?

świnoujście promenada, gdzie polecicie ?

Szukam miejsca do spania, które będzie spełniało wysokie wymagania. Może by wybrać świnoujście apartamenty? Nie wiem czy byleście w tym miejscu? Opłaca się tam spędzać czas? Nie wiemy, co dla rodziny wybrać?

ukrwios

Posty: 1

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i sprawdzić czy się tam nam podoba. Jeśli nie to mamy mnóstwo miejsc w pobliżu, które na pewno warto będzie odwiedzić i sprawdzić.

Marioleczka 

Posty: 5

 
Rezerwowałem jakieś bardzo komfortowe noclegi w Świnoujściu, ale to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, dlatego cena była naprawdę niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie znaleźć.

alidomas

Posty: 15

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są niezmiernie dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Lipa08

Posty: 10

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego wozu. Cenię sobie i to niezmiernie komfort i na to zwracam swoja uwagę.

demonn

Posty: 18

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Osób było mnóstwo, natomiast jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, zatem polecam to miejsce.

donbagino

Posty: 34

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i sprawdzić czy się tam nam podoba. Jeśli nie to mamy mnóstwo miejsc w pobliżu, jakie na pewno warto będzie odwiedzić i sprawdzić.

labuh

Posty: 6