Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem

Witam Państwa, ostatnio przeszedłem na emeryturę :) Chciałbym zabrać żonę na długo oczekiwane wakacje. Jestem osobą starej daty i nie bardzo umiem wyszukiwać hotele. Nie bardzo wiem, co jest teraz na tzw. topie. Być może Państwo podzielicie się doświadczeniami związanymi z wyborem hotelu nad morzem, koniecznie z perspektywą dobrego wypoczynku dla seniora. Jeżeli chodzi o koszty to nie grają w tym przypadku roli. Dziękuję z góry za Państwa udział w dyskusji i pozdrawiam serdecznie.

labuh

Posty: 8

 
Zapisz się do newsletterów hoteli, na Facebooka, na Google+, dawaj pozytywne recenzje. W ten sposób dostałem wiele razy od menedżera hotelu pokaźny rabat.

dziubbek56

Posty: 13

 
U mnie zawsze się sprawdza, że najlepszy hotel ma najwięcej atrakcji. Czasami warto też zainteresować się wynajmem większego domku przy hotelu. Dzięki temu masz nieco tańszy pobyt, a przy okazji możesz korzystać ze wszystkich atrakcji hotelowych.

Wertastable

Posty: 18

 
Dobrze, jeżeli przed pobytem w hotelu możesz sprawdzić dotychczasową księgę gości. Uważaj też na zbyt duże zaliczki. Niektóre dziwne pensjonaty tego żądają.

@marcelko

Posty: 25

 
Z koleżankami byłam na turnusie SPA (odchudzanie, odmładzanie, pełen relaks, indywidualny coaching żywieniowy i nie tylko, masaże) w hotelu Imperiall.pl . Miejscowości nie znałam do tej pory. Hotel działa w Sianożętach. Sąsiedztwo Kołobrzegu ogólnie. W każdym razie ze SPA i basenów praktycznie nie wychodziliśmy. Spróbowałam również terapii w komorze, która dotleniała organizm. Coś niesamowitego, jak dobrze się człowiek po takiej sesji czuje. Jakbym odzyskała kilka lat życia. Sporo przesiadywałyśmy również w barze i na plaży. Naprawdę dobre alkohole i hotel nie zatrudnia barmanów z przypadku :) Jeżeli chodzi o pokoje to standard luksusowy. Nie żałowałyśmy sobie. Ogólnie polecałabym hotel dla kobiet i dla rodzin. Dzieci mają tam co robić niezależnie od pogody :)

dedekky

Posty: 26

 
Najlepiej wyślij zapytanie do hotelu odnośnie wymaganych warunków pobytu. Bardzo często obsługa jest w stanie przygotować fajny pakiet, bardziej indywidualny.

Kitas

Posty: 17

 
Wiem, że nadmorskie hotele specjalizują się często w rehabilitacji, mają zaplecze SPA, kosmetyczki, nawet coachów związanych z odchudzaniem i treningiem personalnym. Może to dobry pomysł na wypoczynek?

namok

Posty: 10

 
Dla rodziny zalecam hotele z całodobowym monitoringiem i z ogarniętymi ochroniarzami.

mew soncz7777

Posty: 12

 
Ustronie Morskie, Sianożęty, Kołobrzeg i okolice. Jeżeli chodzi o pobyt nad morzem to wyłącznie te miejscowości. Maksymalnie czyste plaże, nie ma wiochy :)

warter88

Posty: 11

 
Sianożęty to świetna miejscowość wypoczynkowa nad morzem. Czysto, spokojnie i ta szeroka plaża. Byłem kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Może to ciekawy kierunek?

Wertastable

Posty: 20