hotel dla psów małopolskie, szukam

hotel dla psów małopolskie, szukam

Mam pytanie. Znacie dobry hotel dla psów w małopolsce? Jedziemy na wymarzony urlop z mężem i niestety w tym roku nie możemy zabrać go ze sobą.

Strzała

Posty: 4

 
Pracowałam kiedyś w jednym hotelu dla psów na podkarpaciu i powiem wam, że pieski były szczęśliwe. Dostawały codziennie jedzenie, świeżą wodę, jak i również było pełno różnych zabaw i długie spacery po pobliskim lesie.

TomekK

Posty: 9

 
Jeśli ktoś szuka hotel dla psów krosno to mogę jednakże polecić z całego serca. Jest to świetny hotel i super opieka. Mój piesek był u nich przez 7 dni, gdy byłam na wakacjach.

jurecekk5

Posty: 8

 
Ja na wakację zawsze zabieram psiaka ze sobą, jednak wiem, że niekiedy nie da się go zabrać w pewne miejsca. Jeśli nie masz nikogo znajomego to warto poszukać hotelu dla psów rzeszów. Na pewno znajdziesz z dobrymi właścicielami.

bartek1922

Posty: 26

 
Przed oddania pieska do hotelu dla zwierząt musisz upewnić się, że ma on wszystkie podstawowe szczepienia. Naturalnie również trzeba zbadać, kto i jak będzie zajmował się naszą psiną podczas naszej nieobecności.

JasioJasio

Posty: 4

 
Ja też boję się zostawiać pieski w hotelach, jednak niedługo będę musiała to zrobić. Bardzo chętnie usłyszę o jakiś hotelach dla psów w małopolsce.

czesterk

Posty: 19

 
Ja też boję się zostawiać pieski w hotelach, jednakże niedługo będę musiała to wykonać. Bardzo chętnie usłyszę o jakiś hotelach dla psów w małopolsce.

Zdzichu

Posty: 4

 
Hotel dla psów w małopolsce znam tylko jeden, który naprawdę jest godny polecenia. Jeśli chcecie to możecie zajrzeć na ich stronę internetową pod tym adresem http://wilczeserce.pl. Ja byłam bardzo zadowolona z ich usług, może komuś z was się przyda do nich kontakt.

Krzysio

Posty: 4

 
Jak najbardziej możesz skorzystać z hotelu dla zwierząt, jeśli nie masz co zrobić z pieskiem, jak wyjeżdżasz w sprawach biznesowych. Przeczytaj różne opinie, jedź do danego hotelu i porozmawiaj z właścicielami.

marcinek

Posty: 17

 
Jak najbardziej możesz skorzystać z hotelu dla zwierząt, jeśli nie masz co wykonać z pieskiem, jak wyjeżdżasz w sprawach biznesowych. Przeczytaj różne opinie, jedź do danego hotelu i porozmawiaj z właścicielami.

Klarka45

Posty: 25