Hostel w Poznaniu, dobry, znacie???

Hostel w Poznaniu, dobry, znacie???

Cześć. Czy uważacie, iż wybierając noclegi w Poznaniu powinienem ogromną wagę przywiązywać do opinii w Internecie? Czy są miarodajne?

Dresik

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że podróżni mają bardzo duży wybór z uwagi na konkurencję, jaka panuje, gdy chodzi o noclegi w Poznaniu. Moim wyborem, gdy odwiedzam Poznań jest zawsze http://hosteljezyce.pl. Cenię go za atrakcyjną lokalizację oraz niskie ceny, bo niedawno spędzałem tam dwie noce, za które zapłaciłem łącznie 80 złotych. Komfortowe warunki i miła obsługa to niewątpliwe zalety tego hostelu :)

nimert98

Posty: 24

 
Mam duże doświadczenie, jeśli chodzi o wybór noclegów w Poznaniu.

Kluczowa jest dla mnie lokalizacja, bo chcę uniknąć dużych wydatków na komunikację miejską, która jest przecież dość droga.

Przed wyjazdem sprawdzałem zawsze opinię o noclegach, cenę i często próbowałem negocjować :)

Klarka45

Posty: 26

 
Dla mnie kluczowe znaczenie odgrywa lokalizacja, w jakiej znajdują się noclegi w Poznaniu. To ona decyduje między innymi, czy łatwo dostanę się do obiektu, a także, jak jest ono skomunikowane z centrum Poznania, które muszę często odwiedzać. Bliskość przystanku autobusowego to duży plus.

Boss

Posty: 24

 
Pytacie, jakie kryteria wziąć pod spostrzeżenie, gdy chodzi o hostel Poznań. Wskażę Wam przede wszystkim: lokalizację, cenę oraz komfort, do których zaliczają się także udogodnienia (np. dostęp do WiFi, telewizji, suszarki czy ręczników). Nieraz ręczniki i pościel potrafią być dostępne za opłatą.

pawel-2910

Posty: 28

 
Jestem bardzo wdzięczny, że wyraziliście tu swoje opinie na temat, w jaki sposób szukać hostelu w Poznaniu. Muszę przyznać, że okazały się one dla mnie bardzo pomocne, bo uprzednio nie miałem zielonego pojęcia, od czego zacząć. Teraz waham się już tylko pomiędzy trzema fajnymi obiektami :)

RuFiK

Posty: 21

 
Moi koledzy niedawno szukali noclegów w Poznaniu i udało im się zarezerwować hostel, w którym koszt od osoby wyszedł 30 zł za nocleg. Nie wydaje mi się, aby istniała szansa znaleźć coś bardziej konkurencyjnego.

W sumie rezerwowali w 6 osób pokój, który był właśnie na tyle miejsc i miał niezbyt wygodne łóżka, ale coś za coś :)

Mariusz

Posty: 30

 
Mam totalny mętlik w głowie, bowiem obecnie wybieram noclegi Poznań dla grupy znajomych, która wkrótce przyjedzie do mojego miasta. Chciałbym pokazać im wszystko z najlepszej strony, więc zależy mi także na tanim i komfortowym hostelu. Ofert jest bardzo dużo, ale warunki w niektórych obiektach są wręcz żenujące.

Krzy25

Posty: 26

 
Wybór odpowiedniego miejsca, które zapewni nam noclegi w Poznaniu może okazać się skomplikowany, gdy stawiamy przed takim obiektem konkretne wymagania. Bardzo często pojawiającym się wymaganiem ze strony turystów jest dostęp do sieci WiFi, a także łazienki, która będzie przyporządkowana wyłącznie na potrzeby pokoju. Sam zawsze mam takie życzenie :)

pstry

Posty: 26

 
Wśród poniektórych ludzi panuje przekonanie, iż hostel w Poznaniu może być wyłącznie drogi lub oferować niezwykle kiepski komfort.

Pozwolę się z tym nie zgodzić, albowiem kilka tygodni temu spędziłem weekend w Poznaniu, a za 3 noclegi zapłaciłem 150 pln. Nie sugerujecie się opiniami innych, zweryfikujcie ich „rewelacje” :)

Goral6

Posty: 24