Polskie morze na wakacje co o tym sądzicie?

Polskie morze na wakacje co o tym sądzicie?

Witam, proszę o pewną pomoc.

Otóż wyjeżdżam wkrótce nad morze. Chcę spędzić wczasy nad Bałtykiem. Czy znajdę tam coś do zwiedzania, czy stawiać bardziej na „łono natury”?

ciumar1

Posty: 9

 
Witaj!

Ja akurat corocznie odwiedzam piękny Bałtyk. Zawsze zaczynam od sprawdzenia, czy moje ulubione lokacje znajdą się w zasięgu korzystnych prądów. Później ustalam, gdzie zamieszkam, bowiem jednakże ten wygodny nocleg to kluczowa sprawa.

Podobnie znaczące jest smaczne jedzenie i niskie ceny np. wejściówek na plażę.

czystowe

Posty: 15

 
Hehe, morze i plaża to wspaniała opcja dla zakochanych. Na szczęście dzisiaj wakacje nad morzem nie kosztują aż tak dużo i prawe każdy może sobie na nie pozwolić.

fryster

Posty: 18

 
Witaj.
Oczywiście, że nad morzem można zwiedzać, zabytki są w sporo miejscowościach, pytanie tylko, czy wystarczy ci czasu - trzeba się jeszcze przecież opalić, nie wolno wracać z majówki bez opalenizny :)

DVDiss

Posty: 19

 
Witaj!

Ja akurat corocznie odwiedzam piękny Bałtyk. Zawsze zaczynam od sprawdzenia, czy moje ulubione lokacje znajdą się w zasięgu korzystnych prądów. Potem ustalam, gdzie zamieszkam, bo jednak ten wygodny nocleg to kluczowa sprawa.

Podobnie ważne jest smaczne jedzenie i niskie ceny np. wejściówek na plażę.

dedekky

Posty: 26

 
Najlepiej wybrać wycieczkę z dokładnym planem. Wtedy macie wykorzystane maksimum czasu. A sam region nadmorski jest niesłychanie piękny, zresztą tutaj proszę takie małe kompendium http://wakacjenadmorzem.pl. Strona może pomóc też w odszukaniu np. wczasów.

Balto

Posty: 38

 
Przewodnik nad Bałtykiem? Śmieszne xd Polskie morze najlepiej podziwiać samemu, bez jakichś restrykcji, dopiero to są prawdziwe wczasy! (dobre sobie – przewodnik)

Lupusx

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Oczywiście, że wczasy, czy też majówka nad polskim morzem to dobry pomysł. Warto się jednak trochę przygotować, bo okolicę cechuje wyjątkowa uroda i trzeba jak najwięcej z tego zobaczyć. Dochodzi też rezerwacja pokojów, wiadomo, na ostatnią chwilę można nic już nie znaleźć. Większość osób rezerwuje przynajmniej dwa tygodnie naprzód…

dobryrd

Posty: 26