apartamenty Kołobrzeg, znacie jakiś ?

apartamenty Kołobrzeg, znacie jakiś ?

Szukam apartamentu w Kołobrzegu z jacuzzi, krytym basen, strefą dla dzieci. Cena nie m znaczenia. Chce się po prostu dobrze bawić i dobrze wypocząć.

Gargamel5

Posty: 7

 
Mnie apartamenty jakoś średnio pasują. Wolę domki blisko morza. Wtedy bardziej czuje się ten nadmorski klimat. Wiem ze apartamenty są tanie i komfortowe, dlatego powstaje ich coraz więcej w całym Kołobrzegu.

Lamey

Posty: 25

 
Nie lubię polskiego morza także nie doradzę, jakie wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

Cloperflake

Posty: 34

 
Kocham polskie morze, a tym bardziej Kołobrzeg. Polecam wszystkim znalezienie apartamentów blisko morza, a nawet i dalej. Nie m to znaczenia, bo ważne żeby w ogóle być tam nad morzem. Dla zdrowia nie znajdziecie lepszego miejsca. Zawsze chętnie tam wracam.

Yuri20

Posty: 11

 
Byliśmy w tym roku w Kołobrzegu i my jesteśmy zadowoleni i nasze dzieci. Mieliśmy apartament blisko morza, co z dziećmi ma ogromne znaczenie. Dla mnie jest to najlepsze miejsce nad morzem, zatem nie chciałbym go zamieniać na żadne inny. Nie byliście jeszcze w Kołobrzegu? Wybierzcie się i zobaczcie ten klimat.

xacti

Posty: 8

 
Mnie apartamenty jakoś średnio pasują. Wolę domki blisko morza. Wówczas niezwyklej czuje się ten nadmorski klimat. Wiem ze apartamenty są tanie i komfortowe, zatem powstaje ich coraz wiecej w całym Kołobrzegu.

englandrm

Posty: 8

 
Jeśli chcecie wynająć apartament w Kołobrzegu to tutaj https://apartamenty.kolobrzeg.pl jest super oferta. Mają do wyboru kilka lokalizacji, dlatego czy to blisko czy daleko od morza to się coś znajdzie ciekawego.

Aniusiaaa1

Posty: 14

 
Byliśmy w tym roku w Kołobrzegu i my jesteśmy zadowoleni i nasze dzieci. Mieliśmy apartament blisko morza, co z dziećmi ma ogromne znaczenie. Dla mnie jest to najlepsze miejsce nad morzem, dlatego nie chciałbym go zamieniać na żadne inny. Nie byliście jeszcze w Kołobrzegu? Wybierzcie się i zobaczcie ten klimat.

Gucio

Posty: 4

 
Nie lubię polskiego morza zarówno nie doradzę, które wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

codePerformance

Posty: 12

 
Według mnie lepiej apartamenty w Kołobrzegu rezerwować poprzez Internet. W sezonie bieganie od apartamentowca do apartamentowca to strata czasu. Jeżeli są z Wami dziećmi to tym bardziej nie ma to żadnego sensu.

cichoszek

Posty: 12