Ośrodek nad morzem spa, gdzie odpoczywacie?

Ośrodek nad morzem spa, gdzie odpoczywacie?

Hej, znacie może jakiś adres we władysławowie, chodzi mi o spa. Jak mieliście okazję przebywać w takim miejscu, napiszcie.

Lipa08

Posty: 20

 
Co do wakacji to zawsze mamy dylemat gdzie pojechać. Zwłaszcza, że nigdzie nie jest tanio. W tym roku postanowiliśmy pojechać do Władysławowa. Kilka lat temu byliśmy tam na wakacjach, mamy bardzo fajne wspomnienia, dlatego decyzja padła na domki kempingowe we władysławowie. Szkoda, że trzeba czekać jeszcze miesiąc.

Klarka34

Posty: 21

 
Od lat jeździmy nad nasze polskie morze. W tym roku zamówiliśmy sobie domki kempingowe we władysławowie. Nie możemy się już doczekać, bowiem ośrodek jest faktycznie niezmiernie dobrze przygotowany na przyjezdnych. Zwłaszcza dzieci będą mogły korzystać z wielu ciekawych atrakcji. Stadnina koni i boiska do gry w siatkę, koszykówkę, piłkę nożną to doskonała sprawa.

sertus34

Posty: 25

 
Jeśli pole namiotowe nad morzem to tylko tutaj http://www.domki-kempingowe.com.pl. Parę razy mieliśmy okazję z przyjaciółmi spędzić w tym ośrodku wakacje. Jest ekstra, niezapomniane chwile i wszystko poza tym ok. Władysławowo górą. !!!!!!!!

dedekky

Posty: 26

 
Ja też szukam stadniny koni nad morzem, nie znam żadnego ośrodka, który miałby na swoim terenie stadninę, a to bardzo ekstra atrakcja. Zerknę na wasze propozycje.

Michaś

Posty: 22

 
Mnie udało się właśnie w tamtym roku wyjechać do władysławowa do spa. Niezapomniane przeżycia i niezapomniany pobyt. Wszystkim gorąco coś takiego polecam.

Jacuś

Posty: 19

 
W tamtym roku wynajmowaliśmy wyśmienite pokoje gościnne nad morzem. Było ekstra. Ośrodek bardzo dobrze przygotowany na przyjazd wczasowiczów. A tak faktycznie ceny mieli bardzo na poziomie za tak dobry standard.

alekBALD

Posty: 16

 
Mnie też spodobał się zeszłoroczny pobyt w ośrodku nad morzem ze spa. Jeszcze nigdy tak dobrze się nie zrelaksowałam letnimi wczasami, Polecam wszystkim potrzebującym ekstra wypoczynku.

jakwaj

Posty: 21

 
Jak szukasz pokoi gościnnych nad morzem to bez obaw można sięgnąć z ośrodka proponowanego na forum. Sporo naszych znajomych tam wyjeżdżało, a w tym roku również i my jedziemy.

jpyzio

Posty: 27