kuchnie na wymiar, poszukuję !

kuchnie na wymiar, poszukuję !

Chce zamówić meble do kuchni na wymiar, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Znajomy robił meble sam, ale wcale tanio mu nie wyszło i jeszcze robił to z pół roku. Nie chce tak.

anna_00

Posty: 3

 
Chciałem zaoszczędzić i sam zebrałem wymiary. Niestety, mimo że firma wszystko dobrze docięła to się okazało, że dopasowanie mebli jest trudne. Narobiłem się w przy tym strasznie i nigdy więcej, czego takiego już nie zorbie. Wolę zapłacić firmie i niech oni przyjadą i wykonają wszystko, co trzeba.

rulsellarly

Posty: 8

 
Jeśli chcecie zamówić kuchnie na wymiar w Katowicach to tutaj macie namiary https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. To firma, która się na tym zna bardzo dobrze i wykona kompleksowe usługi.

Wariat

Posty: 8

 
Według mnie szkoda brać się za to samorzutnie. Zamów kuchnie na wymiar i masz kłopot z głowy. Pracy jest niezwykle mnóstwo, ktoś musi dociąć płyty, wykonać otwory. Sam tego przecież nie zrobisz, bo trzeba mieć sprzęt.

Sarenka

Posty: 19

 
Meble są ogólnie drogie. Sama płyta kosztuje dużo pieniędzy, a do tego jeszcze trzeba wszystko docinać, robić otwory. Na cenę wpływ ma też projekt, zbieranie wymiarów i oczywiście montaż. To kompleksowa usługa i właśnie takiej firmy trzeba szukać. Samemu to można sobie szafkę na buty zrobić, a i to jest trudne.

TomekK

Posty: 10

 
Robiłem sam kuchnie i wyszło mi o wiele taniej. Mam trochę wiedzy i sprzętu, dlatego mogłem sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nigdy tego nie robił to lepiej dać sobie spokój. Kupicie materiały i je zniszczycie. Wiem, bo znajomy już tak raz przekombinował.

Eksperttt45

Posty: 4

 
Do stworzenia we własnym zakresie potrzebna jest wizja tego jak to ma wyglądać. Trzeba przeliczyć ilość materiału i to wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda. Lepiej oddać to w ręce specjalistów.

Buła

Posty: 17

 
Wszystkie meble do domu zamawiamy na wymiar. Wtedy wiemy, że wszystko jest dobrze dopasowane. Mam małe mieszkanie i każdy centymetr się dla mnie liczy, dlatego szukamy zawsze firmy do pomocy.

WielkiBO

Posty: 6

 
Robiłem sam kuchnie i wyszło mi o sporo taniej. Mam troszkę wiedzy i sprzętu, dlatego mogłem sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nigdy tego nie robił to lepiej dać sobie spokój. Zakupicie materiały i je zniszczycie. Wiem, bo znajomy już tak raz przekombinował.

Gruszek2

Posty: 5

 
Mam stare meble także nic nie doradzę. Pamiętają jeszcze poprzednią epokę, lecz źle nie wyglądają. Estetą zresztą nie jestem, wobec tego nie przykładam do tego zbyt licznej uwagi.

Marioleczka

Posty: 11