meble na indywidualne zamowienie - Klecza Dolna

meble na indywidualne zamowienie - Klecza Dolna

Witam serdecznie. Szukam firmy, która byłaby w stanie wykonać dla mnie meble do salonu, w tym meble tapicerowane. Polecicie kogoś konkretnego? Mam różne doświadczenia z takimi producentami, więc tym razem postanowiłam podpytać – internety nim się na jakąś firmę ostatecznie zdecyduję.

witek55

Posty: 11

 
Najważniejszy w zabudowie kuchennej moim zdaniem jest blat, więc jak już się będzie takie meble na wymiar kupować to najlepiej jest podpytać szczegółowo jakie blaty są montowane, jaką mają odporność itp.

Warszawiak

Posty: 24

 
Nie chcę skłamać, ale moi znajomi za całą zabudowę kuchenną to dali niecałe 10 tysi. Nie wiem od kogo oni takie meble zamawiali, ale efekt jest rzeczywiście ciekawy, wygląda to wszystko bardzo nowocześnie i stylowo.

Mr Boks

Posty: 17

 
Mój brat gdzieś zamawiał meble do przedpokoju, właśnie takie robione pod wymiar i jest zadowolony. Z resztą widziałem te mebelki i robią wrażenie solidnych, nie są z jakiś tanich, cienkich płyt.

wisła1905

Posty: 20

 
Moja duża szafa w sypialni i jeszcze parę innych mebli jest zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę MJ z portalu fajnemeble.net. Może warto u nich zapytać. Robią każdy typ mebli, wiem, że mojemu znajomemu też biuro w zasadzie zaaranżowali od A do Z. Dobry kontakt telefoniczny, wszystko jasno i czytelnie tłumaczą, nie było jakiś niespodzianek. Wizualizacja w 3D dużo pokazuje, także klient nie kupuje kota w worku.

Iwona3

Posty: 15

 
Różnie można trafić, jak to w każdej branży. Są fachowcy z większym doświadczeniem, którzy nie robią fuszerki, ale są też tacy, którzy nie wyrabiają ze zleceniami co się odbija szybko na robieniu byle jak, byle szybciej.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Ja to na pewno będę chciał mieć w swojej kuchni wysokie stołki i wyspę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzeba by w ogóle otworzyć kuchnię na salon, a to się wiążę z rozbiórką ściany...więc od groma roboty.

Klarcia34

Posty: 10