designerskie meble tanio

designerskie meble tanio

Nadeszła chwila, w której zdecydowaliśmy się z żoną na nowe meble tapicerowane do domu. I teraz pozostaje pytanie o sklepy z takimi fajnymi produktami o modnym designie. Znacie takowe?

marek

Posty: 21

 
No generalnie jak sobie patrzę po salonach meblowych w necie to te meble na fotkach prezentują się bardzo ciekawie. Tylko trochę mam obawy, że jednak z jakością może być na bakier w wielu przypadkach.

czesławek

Posty: 18

 
Ja to się zastanawiam czy nie odnieść kanapy do tapicera. Tylko wiadomo, trzeba by na jakiegoś fachowca trafić, a różnie to może być teraz z takimi rzemieślnikami.

21gregorek

Posty: 14

 
Pozytywne mam doświadczenia ze sklepem online ze strony www.mebel-partner.pl. Ofertę mają mega zróżnicowaną. Z jednej strony meble importowane z Azji, a z drugiej mebelki polskich firm. Ja akurat kupowałem tutaj polskiej produkcji narożnik Miami.

johncena67

Posty: 19

 
Słabo się orientuję w takich sklepach online. Jak już kupuję meble to raczej zajeżdżam do sklepu stacjonarnie. Siadam na fotelu, sprawdzam, dotykam. Wolę stestować nim kupię.

Dresik

Posty: 21

 
Moim dzieciom to się mebli nie opłaca kupować. Tydzień po montażu wyglądają już tak, jakby miały z 10 lat, a nie 7 dni ;P

codePerformance

Posty: 21

 
Moja sofa to już się prezentuje tak strasznie, że aż się prosi o wymianę, tylko jeden malutki problem jest...brak środków na koncie. Taki niuans ;)

23-Obert

Posty: 19

 
Nie tak dawno wymieniałem rogówkę i faktycznie kupowałem przez internet bardzo tanio. Jak się ma trochę szczęścia to można w internetach coś przyoszczędzić.

jpyzio

Posty: 27

 
Heh, największe przygody to mam zawsze z montażem mebli. Wszystko ładnie na instrukcji wygląda, a jak przychodzi co do czego to parę dni się męczę ze złożeniem wszystkiego do kupy.

monichś

Posty: 17