Meble na zamówienie, kogo polecacie?

Meble na zamówienie, kogo polecacie?

Ja pytam odwrotnie, korzystałam z firmy oferującej meble na zamówienie i ekipa spartaczyła kilka drobiazgów dla mnie znaczących.

Potrzebuję firmy do poprawek.

dropss

Posty: 17

 
Wybudowaliśmy z mężem dom teraz go wykańczamy. Nie widzimy innego rozwiązania, jak meble na zamówienie. Chcemy postawić na jakość na lata. Kuchnię mamy za 6 tysięcy, tyle wyszło razem z jadalnią, oczywiście nie mówię o sprzęcie, tylko samych szafkach.

suprafull

Posty: 32

 
Witam, odradzam rattan do szaf wnękowych na zamówienie. Teraz modne jest szkło tzw. lacobel z różnymi grafikami. Taką szafę jest łatwiej utrzymać w czystości, poszukaj sobie w sieci i oceń. Znakomity bajer.

piehoot

Posty: 18

 
Nie polecam płyty rattanowej do szaf wnękowych na zamówienie. U mnie dzieci zrobiły z tym jedną wielką tragedię. Nietrwały materiał.

yarofe

Posty: 25

 
My zapłaciliśmy za meble na zamówienie do kuchni 4tysiące. Niemniej jednak sam projekt kosztował nas 120 złotych za metr kwadratowy. Wszystko zależy od materiału, natomiast też i firmy, jaki ma prestiż. Znajoma zrobiła sobie kuchnię mnóstwo taniej niż my i też jest zadowolona. Wstępną wycenę mogą ci zrobić na maila, jak podasz wszystkie wymiary, materiał, itp.

cezar

Posty: 22

 
Oczywiste jest, że za taniochę nic mieć nie można. A meble na zamówienie się cenią. Dostajesz jednakże dzięki takiemu rozwiązaniu to, co pragniesz. Masz czynny udział w tworzeniu projektu itd. Osobiście taki układ mi pasuje. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych forumowiczów.

m4ddog

Posty: 27

 
Płyty rattanowe do szaf wnękowych na zamówienie to bardzo trwały materiał. Sam taką mam o nie narzekam.

Lopez58

Posty: 15

 
Na stronach mebli na zamówienie widnieje zazwyczaj cennik ile życzą sobie za metr projektu. Im mniejszy, tym taniej cię to wyniesie, chyba, iż jest to trudna aranżacja. U syna w pokoju zapłaciłam za projekt 150 złotych. Ceny są indywidualnie wymienione z wiadomych oczywiście powodów.

marcinmg

Posty: 25

 
Tutaj http://www.meble-martex.pl są szafy wnękowe na zamówienie z ekstra grafikami. Galerię zdjęć mają bogatą. Cennik też niezły. Polecam, zamawiałem siostrze szafę, wszystko poszło ok. Pozdrawiam.

@marcelko

Posty: 25

 
Do wyceny projektu na mebli na zamówienie, jak nie bardzo znasz się na rzeczy to najlepiej umówić się z gośćmi z firmy. Przyjadą, podpowiedzą, ocenią i zrobią wstępną wycenę, za to raczej nie płacisz. Dopiero po gotowym projekcie robią ostateczną wycenę.

Anno Domini

Posty: 21