meble do open space, która firma ?

meble do open space, która firma ?

Witam na forum. Jestem tutaj z prośbą o pomoc. Potrzebuję kupić meble do open space. Nie mam za bardzo rozeznania w tym asortymencie, bo robię to pierwszy raz. Jakie meble polecacie?

Kolekcjoner

Posty: 6

 
Super. Raduję się, iż jest taki odzew na pytanie o dobrej klasy meble biurowe. Teraz będę wiedzieć, komu należałoby zaufać :) Szkoda tylko, iż w wypadku droższych mebli na tak niewielu stronach jest cennik. Trzeba dzwonić po wycenę i na nieszczęście tracić czas.

missioo

Posty: 10

 
Jeśli poszukujesz dobrej jakości mebli do gabinetu, to na pewno nie znajdziesz ich ot tak, zwłaszcza gdy chodzi o meble na wymiar lub takie, które firma ma ci dopasować do konkretnego pomieszczenia biurowego. Niestety, tracisz trochę czasu, ale masz pewność, że kupujesz idealne meble i będziesz z nich zadowolony.

pstry

Posty: 26

 
Tutaj adres sklepu, w którym kupowałem meble do gabinetu http://www.systemmeble.pl/www/meble_gabinetowe/#_. Jestem niezmiernie zaspokojony, albowiem meble są nowoczesne, widać, że solidne, a przede wszystkim znakomite podczas pracy. Pełen komfort.

wisła1905

Posty: 20

 
Nie chodzi mi o meble na wymiar. Konieczne mi są nowe meble do gabinetu, bowiem te są już bardzo stare, a nie chcę odstraszać klientów :) Chciałbym zamówić coś sprawdzonego, bowiem zakup mebli to nie moja bajka.

FalaSmiechu

Posty: 6

 
I konkretna, przydatna informacja. Dziękuję. Mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej tak pomocnych ludzi, bo sam nie ogarniam tematu. Może podeślijcie po prostu jakieś konkretne namiary na firmy oferujące meble biurowe. Będę wdzięczny, a przy okazji zrobicie komuś reklamę :) Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Fotnik2

Posty: 9

 
I konkretna, przydatna informacja. Dziękuję. Mam nadzieję, że będzie jeszcze wiecej tak pomocnych ludzi, bo sam nie ogarniam tematu. Może podeślijcie po prostu jakieś konkretne namiary na firmy oferujące meble biurowe. Będę wdzięczny, a przy okazji zrobicie komuś reklamę :) Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Worms

Posty: 24

 
Można sięgnąć z usług firmy, która aranżuje biura i współpracuje z producentami mebli, wówczas masz kompleksową usługę. Tego typu firmy proponują nie tylko meble do open space, ale też gabinetowe. Poszukaj w swoim regionie, albowiem będą musieli do ciebie dojechać.

Lupusx

Posty: 16