Krzesła Bejot, gdzie można kupić ?

Krzesła Bejot, gdzie można kupić ?

Dobrej jakości krzesło obrotowe w cenie do 500 zł, ktoś coś? Gdzie ewentualnie poszukać takich mebli? To krzesło co mam kupowałem lata temu w markecie i generalnie mój kręgosłup cierpi na nim...coraz więcej pracuję w domu i chciałbym wydać więcej pieniędzy na coś lepszego i naprawdę zdrowego dla moich pleców.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Co by nie kupować to najlepiej za gotówkę, zamiast rozbijać na raty. Ja mam takie podejście. Jeśli człowiek nie jest w stanie sobie opłacić, to widocznie nie ma sensu w ogóle kupować i warto poczekać na lepszą sytuację finansową.

wiesław11

Posty: 12

 
Bardzo duży wybór krzeseł i foteli ma Ergoexpert. Zwłaszcza jeśli chodzi o meble biurowe, do sal konferencyjnych, na korytarze do poczekalni to mają dużo różnych wzorów. Myśmy kupowali do naszej szkoły krzesła u nich i tanio wyszło. Dobra obsługa, nie guzdrali się z zamówieniem mimo że chodziło o kilkadziesiąt sztuk.

bruklin187

Posty: 11

 
Z tymi fotelami biurkowymi to są różne półki cenowe. Ja jestem zdania że nie ma sensu przepłacać. Ale też z drugiej strony przestrzegałbym przed chińszczyzną za kilkadziesiąt złotych bo takie fotele są z kolei po prostu niebezpieczne, łatwo można stracić równowagę i bum na ziemię człowiek leci w niekontrolowany sposób.

quwejt5

Posty: 15

 
Jest taki sklep z krzesłami jak Ergoexpert (www.ergoexpert.pl). Niedawno zamawiałem tutaj krzesła i hokery do swojego lokalu. Szybka dostawa, okazało się, że faktycznie to co widniało na stronie to też mieli na magazynie także czas realizacji był dość krótki. Szybko udało się dodzwonić, pod względem obsługi klienta bardzo jestem zadowolony z podejścia sklepu. Cały czas miałem kontakt z kimś z biura.

guster

Posty: 10

 
Z tego co wiem to u nas w przychodni krzesła w poczekalni są kupowane ze sklepu Ergoexpert. Także może u nich się rozejrzyj. Ja w tamtym roku brałam u nich fotel biurkowy dla syna do pokoju. Do dziś działa bez zarzutu, kółka się trzymają, oparcie też się nie poluzowało, wszystkie elementy ładnie trzymają.

Franuś

Posty: 34

 
Ciekawe ile trzeba za dobrej jakości fotel obrotowy zapłacić. Macie jakieś swoje typy – od jakiej ceny zaczynają się bardziej profesjonalne fotele które rzeczywiście gwarantują wygodę??

Michaś

Posty: 12