Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Potrzebowałbym kupić nowe meble do kuchni, możecie podpowiedzieć jakąś firmą, która mi zrealizuje indywidualny projekt pod wymiar? Myślę o frontach fornirowanych, z tego co wiem to są rzeczywiście wytrzymałe.

amrmas22

Posty: 14

 
Coś mi sąsiad ostatnio opowiadał o ekipie, która dla niego meble do salonu robiła i mocno sobie ich zachwalał. Ponoć szybko się uwinęli i dużo nie skasowali. Może sam wezmę do nich namiar, bo przydałoby się u mnie też mały remont zrobić.

jarcio00

Posty: 19

 
Nasze meble w kuchni to już od roku co najmniej wołają o wymianę, ale jakoś funduszy brakuje. Nie wiem czy będziemy kupować na wymiar, czy w salonie gotowe, ale na pewno trzeba wymienić w miarę szybko...

k124l

Posty: 28

 
Nic mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o producentów takich mebli. Wiem, że mój brat będzie jakoś niedługo wymieniał całą kuchnię, to może on już mniej więcej ogarniał temat i szukał kogoś...popytam.

Lupusx

Posty: 22

 
Dobrze doradzają przy projektowaniu mebli projektanci z biura Kulenty. Wykonali mi całą kuchnię od a do z, razem z pomocą w doborze sprzętu AGD. Fajnie, że można było całe umeblowanie wziąć na raty, nie było z tym problemu. Firma jest w Gąsiorach, mają też swój salon w Majdanie i stronkę: kulenty.pl.

Lupusx

Posty: 23

 
Teraz to jest z czego wybierać jeśli chodzi o zakłady robiące mebelki na zamówienie. Pamiętam jeszcze parę lat temu, że można było takich wykonawców na poziomie to znaleźć zaledwie kilku.

Warszawiak

Posty: 32

 
Nie mam bladego pojęcia kto by Ci takie meble zrobił. Miałem przez wiele lat sąsiada stolarza jak jeszcze mieszkałem na Mokotowie, ale się już dawno temu przeprowadziłem...

Krakus

Posty: 21

 
Też by mi się przydała jakaś dobra firma robiąca meble. Akurat potrzebuję zupełnie nowego aranżu do jadalni i totalnie nie wiem na kogo się zdecydować...

bruklin187

Posty: 14

 
Mój mąż jest stolarzem, ma swój mały zakład i praktycznie nam całe mieszkanie w meble wyposażył. Taki mąż do skarb ;) Klasyczna złota rączka i do tego z kreatywnym, bardzo pomysłowym podejściem.

Kitas

Posty: 17