Sofy

Sofy

Zastanawiam się nad zakupem naprawdę wygodnego fotela, ale nie wiem, jak ugryźć sprawę. Niewiele modeli mi się faktycznie podoba. Może coś mi podpowiecie, podzielicie się inspiracjami?

mikesmith0103

Posty: 4

 
Szukaj tkanin, które mają ograniczone wchłanianie wody. To się super sprawdza, nawet jak trochę więcej zapłacisz. Nie ma szans, że czegoś nie rozlejesz na przestrzeni lat.

labuh

Posty: 8

 
Masz na rynku sporo inteligentnych narożników, rozkładanych, regulowane zagłówki, odpychające wodę materiały. Dobry narożnik w takim stylu możesz wyrwać za około 3000 złotych, więc się opłaca.

alus

Posty: 6

 
Oparcia regulowane w narożnikach to super opcja. Bardzo doceniłem, jak wymieniałem niedawno stare meble na te nowszej generacji. Teraz już zupełnie inaczej robią. Tak, żebyś miał maksymalną wygodę. I bierz pod uwagę bezpośrednią współpracę z producentem, bo tylko taki układ się opłaca.

gruszk56

Posty: 9

 
Piękną żółtą sofę mam z vero.pl. Wydałam w okolicach 3000 złotych, ale jest po prostu super. Możesz sobie zamówić z funkcją regulacji, że z sofy wychodzi taki jakby fotel, moduł do relaksu z książką, a nawet spania. Siedzisko wysuwane elektrycznie, bardzo innowacyjne. W takiej cenie to jest praktycznie niespotykane u innych producentów.

annanna

Posty: 14

 
Jeszcze ustal, czy chcesz na prawo lub lewo idący narożnik, bo jak tego nie określisz to ci pewnie losowy wydadzą. Też tak kiedyś miałem.

ciumar1

Posty: 12

 
Jak bierzesz już regulowane meble to raczej postaw na systemy manualne, a nie elektryczne, bo te jednak po latach mają tendencję do zawodzenia.

nikurtes

Posty: 28