Producent frontów meblowych

Producent frontów meblowych

Producent mebli szuka producenta – fronty, blaty, Doradzicie konkretną markę? Gdzie nie trzeba jakoś przesadnie czekać na realizację i dają długą gwarancję na swoje wyroby? Pozdrawiam!

beata77

Posty: 9

 
Duży wybór frontów meblowych ma Taks, firma jest z Wieliczki – szczególnie jestem zadowolony z tego jak robią patynowane, jest efektownie, modnie ale jednocześnie solidnie. Kontaktować się najlepiej telefonicznie, na stronie /taks-fronty.pl /jest katalog produktów i więcej szczegółów.

Black_Riot

Posty: 11

 
Od początku tego roku fronty do naszej produkcji kupujemy u firmy Taks ze strony taks-fronty.pl , na razie cała współpraca układa się poprawnie, bardzo szybko realizują zamówienia, nie ma problemów ze zleceniem trochę mniej typowych wzorów, kolorów itd., są otwarci, życzliwi.

alidomus

Posty: 7

 
Trzeba być ostrożnym z producentami bo drewno drewnu nierówne. Raz kupowałem fronty dębowe i było okej, a innym razem wziąłem niby też dębowe ale u innego producenta i tandetę przysłali. A to dąb i to dąb.

Miki

Posty: 11

 
Dużo jest różnych producentów, można coś w okolicy zazwyczaj znaleźć ciekawego nie trzeba zamawiać transportu z drugiego krańca Polski.

amrmas22

Posty: 14

 
Czy to lakierowane czy foliowane fronty zdarza mi się zamówić od czasu do czasu z firmy Taks, oni są z tego co pamiętam z Wieliczki. Jasne warunki cenowe, nie było sytuacji żebym się umawiał na jakąś kwotę a nagle wyskakiwała dwa razy większa do płacenia.

Michałek

Posty: 12

 
Ja jestem w stanie więcej zapłacić za fronty ale żeby faktycznie były z naturalnego drewna wykonane, wytrzymałe na eksploatację, bo meble kuchenne to akurat są poddawane dużym obciążeniom zawsze.

ernolo

Posty: 8