Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

Marioleczka

Posty: 3

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

angelika98

Posty: 7

 
Raczej teraz się wywiązują terminowo z realizacji, natomiast bardziej zdalny kontakt, wszystko załatwiane online. Reszta bez zmian, czyli cały proces produkcyjny. Możesz spokojnie rozmawiać, nawet w tym momencie funkcjonowania gospodarki.

edmund

Posty: 8

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

labuh

Posty: 8

 
Akurat im wychodzą dobrze szafy z lustrami, nie są jakieś przesadzone i tandetne. A to już sztuka. Trzeba niestety dokładnie ocenić dotychczasowe realizacje, żeby nie wejść na minę.

hamllet

Posty: 22

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

Ptaszyna

Posty: 6

 
Kuchnia tylko na zamówienie, inaczej nie ogarniesz. W małej kuchni to na literę L, jak pójdziesz i z górną zabudową to zyskasz naprawdę dużo możliwości organizacyjnych.

Geodeta22

Posty: 14

 
Zawsze lubiłem kuchnie z wyspami. Profesjonalny wygląd, a nie wydajesz na taką aranżację kosmicznych pieniędzy, więc tym bardziej na plus.

Radziu

Posty: 16

 
Zamawiałem szafę do przedpokoju z taką ścianką, żeby powiesić płaszcze oddzielnie i dodatkowo oświetlić dość ciemne wnętrze i projekt wyszedł rewelacyjnie. Kilka inspiracji zostawiam https://www.facebook.com/lowengdansk/, u tego producenta robiłem. Z lustrem robią lub bez, jak chcesz. Według mnie z lustrem lepiej, bo miejsca nie tracisz.

namok

Posty: 9

 
Jednak, jak producent robi też pełne wykończenie pod klucz nieruchomości to współpraca bardziej się opłaca.

Yuri20

Posty: 10