Lubię meble designerskie ale gdzie kupować ?

Lubię meble designerskie ale gdzie kupować ?

Co sądzicie o designerskich meblach do sypialni, szukam czegoś takiego odnośnie łóżka, ale jakoś nic nie wpadło mi konkretnego w oko. Jak znacie jakiś adres w sieci sklepu, który trudni się sprzedażą takich mebli, to dajcie znać.

DVDiss

Posty: 8

 
Do tanich chyba takie designerskie meble nie należą. Nie orientuję się konkretnie, no ale samo mówi za siebie kupowanie okazów czy limitowanych kolekcji. To nie na moją kieszeń :)

Aniusiaaa1

Posty: 14

 
Do tanich chyba takie designerskie meble nie należą. Nie orientuję się konkretnie, no lecz samo mówi za siebie kupowanie okazów czy limitowanych kolekcji. To nie na moją kieszeń :)

Iwona3

Posty: 15

 
W tym miejscu rzeczywiście można kupić designerskie meble z outletu najlepszych europejskich producentów. Mają piękne rzeczy, aż szkoda kupować gdzie indziej. Mnie to miejsce po prostu inspiruje do zmian w mieszkaniu.

Marioleczka

Posty: 20

 
Limitowane kolekcje designerskich mebli w tym sklepie to jest to, co kocham najbardziej. Tutaj ceny naprawdę są całkiem na średni budżet. Wolę robić zakupy tutaj i zaskakiwać rodzinkę swoimi pomysłami.

edyta123

Posty: 10

 
To designerskie meble outlet http://071.pl/miejsca/meble-wroclaw. Ceny nie są wygórowane, a oferta niezmiernie szeroka. Trzeba po prostu dokładnie ją przejrzeć. Polecam.

bertys

Posty: 18

 
Też szczerze polecam te marki. Sklep z designerskimi meblami, dokładnie outlet to rzeczy z poekspozycji, nie są to używki. Po prostu cena niższa :) Jak dla mnie to tak może być :):):)

edyta123

Posty: 11

 
Są piękne. I poza tym nigdzie takich nie ma, a to mnie najbardziej urzeka w designerskich meblach. Osobiście koniecznie muszę mieć oryginalnie w mieszkanku. Po prostu kocham się w takim stylu i już. Moim ostatnim nabytkiem jest witryna, cudna, kochana, nikt takiej nie ma.

eryczek

Posty: 14

 
Najważniejsza w designerskich meblach jest inspiracja, jak patrzysz na mebel i nie czujesz, że jest on stworzony tylko dla ciebie, tzn. że nie jest dla ciebie:) Odnajduję swój styl w wielu propozycjach, ale sam czuję, że muszę coś zawsze dołożyć od siebie. Ogólnie kocham limitowane kolekcje, albo całkowicie okazy.

wisła1905

Posty: 15