Meble biurowe, jakie warto ?

Meble biurowe, jakie warto ?

Witam, zależy mi na komfortowym urządzeniu biura swoim pracownikom. Jest budżet więc trzeba to wykorzystać. Polecają Państwo kogoś kto robi projekty? Szukam solidnych i nowoczesnych mebli biurowych.

Kowalski

Posty: 12

 
No całkiem całkiem się prezentują. Szczerze podobają mi się te meble biurowe i być może skuszę się o kontakt właśnie do nich. Widać, iż mają doświadczenie w tym co robią, szkoda, iż nie ma stronie orientacyjnych cen :( Ale w opiniach piszą, iż nawet nie jest tak źle. Te fotele muszą być rzeczywiście wygodne :)

codePerformance

Posty: 14

 
Od razu zdecydowaliśmy się właśnie na tę firmę. Już na pierwszy rzut oka widać, że są to solidne meble biurowe, a jeśli chodzi o projekty to naprawdę szokują swoją oryginalnością. Takie rozwiązania właśnie najbardziej sobie cenię zarówno w domu, jak i w swoim gabinecie. Przyłączę się do polecenia tej firmy, bo naprawdę jestem zadowolona ze współpracy.

Klara323

Posty: 17

 
Trzeba być pewnym, jakich mebli biurowych poszukujesz. Ja wolałem zainwestować w usługodawcę, który pomógł w projekcie. Nie musiałem głowić się sam :)

humer56

Posty: 21

 
Mnie pomogła ta firma http://tekaro.com. Urządziłam sobie biuro oprócz tego że funkcjonalnie, to nowocześnie. Mają bardzo solidne meble biurowe i są ogromnie elastyczni odnośnie wymagań klientów:)

beata77

Posty: 14

 
Nie polecam marketowych mebli biurowych. Brrr... Strzeżcie się od takich. Po pół roku zaczęło się wszystko sypać. Teraz wybrałem firmę, która wszystko pięknie mi zaprojektowała, stąd wiem, że takie rozwiązanie jest doskonalsze. Szkoda zachodu i pieniędzy. Takie meble tylko pięknie wyglądają na pierwszy rzut oka.

tigra32

Posty: 11

 
No właśnie o taki design mebli biurowych mi chodziło. Coś właśnie takiego lekkiego, co nadawałoby się do mniejszych pomieszczeń. U mnie nie ma za niezmiernie miejsca na jakieś okazałe meble, a te wyśmienicie by się prezentowały. Mam już upatrzone ze zdjęcia. Mam nadzieję, że po kontakcie, nie zrezygnuję :)

Lalka

Posty: 25

 
Do biura, gabinetu konieczne są typowe meble biurowe, najlepiej udać się do konkretnej firmy, która robi projekty ma wymiar. My tak zrobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przestrzeń nie była duża, więc taki projekt to było jedyna sensowne rozwiązanie.

Oct714

Posty: 26

 
Pewnie, iż można taniej nabyć meble biurowe, można nabyć nawet używane, natomiast czy w tym rzecz. Nam udało się zamówić super projekt w firmie i nie wydać fortuny. Koniecznie trzeba zastanowić się co tak faktycznie nam się przyda, co potrzebujemy. Grunt to dobry projekt.

Umber5

Posty: 16

 
Do biura koniecznie muszę mieć meble solidne, niemniej jednak nie chodzi mi o uciążliwe meble biurowe tylko jak np. proponuje ta firma. Owszem niesłychanie ciekawe projekty, współczesne, lekkie, wpasują się w każde pomieszczenie. Mam nadzieję tylko, że cena nie jest z kosmosu. Mnóstwo stylizacji i to mi się podoba.

Pamooko

Posty: 17