kuchnia na wymiar w szczecinie, gdzie warto ?

kuchnia na wymiar w szczecinie, gdzie warto ?

Szukam mebli kuchennych na wymiar. Koniecznie firma ze Szczecina. Jeśli korzystaliście z usług jakiegoś naprawdę pomysłowego i niedrogiego projektanta, piszcie. Mam nadzieję, że mi pomożecie.

deksta84

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o naszą kuchnię na wymiar, to nie mieliśmy problemów z dogadaniem się z firmą. Od razu zaproponowała kilka ciekawych pomysłów. Wybraliśmy projektanta wnętrz, który w Szczecinie ma naprawdę dobre opinie. Trochę się musieliśmy naczekać, ale opłacało się. Teraz mamy kuchnię marzeń :D

wisła1905

Posty: 9

 
Widzę, że wątek projektów kuchni na wymiar nie słabnie :) Fajnie, bo ja też szukam czegoś ciekawego w Szczecinie i może dzięki waszej pomocy uda mi się znaleźć jakąś ofertę.

doprzodu67

Posty: 15

 
Mnie podobają się minimalistyczne aranżacje i dlatego przeglądam je najczęściej. Meble kuchenne, na jakie się zdecyduję, koniecznie muszą być funkcjonalne. Interesują mnie wszelkie praktyczne systemy. Co ważne, muszę mieć pewność, że projektem zajmie się dobra firma ze Szczecina.

Nikotymmm

Posty: 8

 
Tyle, że nam zależy na kuchni na wymiar w jakiejś rozsądnej cenie. Z tego, co się orientowaliśmy w cenach za usługi w Szczecinie, tanio nie jest. Jedna z firm na wet przypadła na do gustu, ale oni mają bardzo dużo zleceń. Najbliższy termin dopiero na wiosnę :( Nadal szukamy.

Yuri20

Posty: 13

 
Biało-czarna kuchnia nie musi być zimna. To zależy, jakie będziesz mieć oświetlenie i dodatki. Sama zleciłam właśnie taki indywidualny projekt kuchni i udało mi się znaleźć w Szczecinie sprawdzone studio, które spełniło oczekiwania :D

DiD3K

Posty: 13

 
Indywidualny projekt kuchni zamówiliśmy wraz z realizacją w firmie ze Szczecina https://conceptforhome.pl/projekty-wnętrz. Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Co do finalnego efektu nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Black_Riot

Posty: 8

 
Nie ukrywam, że taka kuchnia też jest moim marzeniem. Mam jednak obawy co do budżetu. Może najpierw zlecimy sam projekt mebli kuchennych. A później poszukamy w Szczecinie wykonawcy.

Kitas

Posty: 21

 
Fajnie, że polecacie tutaj usługi projektowania wnętrz w Szczecinie. Mnie zależy na projekcie całej kawalerki, która koniecznie musi być funkcjonalna. Później chcę ją wynajmować.

nimert98

Posty: 24