W Kołobrzegu są jakieś muzea ?

W Kołobrzegu są jakieś muzea ?

Szukam ciekawych wystaw, możliwości pójścia z dziećmi szkolnymi do jakiegoś muzeum w Kołobrzegu. Czy polecacie coś szczególnie, gdzie warto wybrać się z grupą 12 latków? Bardzo dziękuję za zainteresowanie.

Gucio

Posty: 14

 
Komu jak komu, lecz wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najniezwyklej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i nie ulega wątpliwości oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

Renifer87

Posty: 30

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, natomiast jeśli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu winno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

Kruczek23

Posty: 15

 
Chyba nie ma lepszych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu jak to muzeum. Poza tym organizują jeszcze różne wycieczki, można zwiedzić cały Kołobrzeg i dowiedzieć się sporo cennych rzeczy na temat miasta. Moim dzieciom niezwykle się podobało, teraz mamy zamiar skorzystać z identycznej atrakcji w Poznaniu.

krugerPL

Posty: 29

 
Jak chcecie podejść poważnie do zwiedzania Kołobrzegu to polecam to muzeum http://muzeum6d.pl. Projekt jest w 3D, można doznać tu naprawdę super wrażeń – mgła, wiatr, mewy, zapach jabłuszek, dla dzieciaków przednia atrakcja.

Marioleczka

Posty: 13

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

Sarenka

Posty: 18

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

Black_Riot

Posty: 13

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu pożądane byłoby pójść do tego rybackiego muzeum i sięgnąć ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co pożądane byłoby zobaczyć w Kołobrzegu. Niesłychanie fajnie zorganizowany projekt.

21gregorek

Posty: 25

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Świetne miejsce dla dzieci i nie tylko. Bo można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i oczywiście efektów specjalnych.

TomekK

Posty: 9