Parking lotnisko Okęcie, proszę o opinie

Parking lotnisko Okęcie, proszę o opinie

Hej.
Przedmiotem mojego zainteresowania stał się niedawno parking na lotnisku w Warszawie. Gdzie mogę zostawić samochód, a jednocześnie nie zapłacę przesadnie dużo? Dzięki za namiary na dobry parking.

Laleczka

Posty: 26

 
Parking na lotnisku w Warszawie jestem zmuszony opłacać systematycznie, albowiem odbieram swoich kontrahentów z lotniska.

Zawsze problematyczną kwestią był wybór parkingu, który będzie najlepszy, a więc zlokalizowany stosownie blisko i dostępny w atrakcyjnej cenie. Niedawno trafiłem jednakże na firmę, jaka spełnia wszystkie moje żądania. Mogę podać namiary.

dyduch34

Posty: 28

 
Nie rozumiem tego, że ludzie są pogodzeni z faktem, że skoro szukają parkingu na lotnisku Okęcie to musi on drogo kosztować. Jestem przeciwny takiemu nastawieniu, bowiem osobiście udawało mi się odszukać parking w niesłychanie atrakcyjnych cenach, choć były to okolice lotniska, a nie parking naprzeciwko terminala.

Jednak wychodzę z założenia, że coś za coś.

DVDiss

Posty: 16

 
Nie rozumiem szoku niektórych związanego z tym, iż parking lotniska w Warszawie pobiera większe opłaty niż wszystkie inne. Wiadomo, że lotnisko to miejsce, w którym nie jest tanio, o czym przekonało się bardzo wiele osób.

Ze swojej perspektywy mogę polecić szukanie parkingów, które są trochę oddalone od lotniska.

eloop

Posty: 37

 
Miałem do czynienia z faktycznie bardzo wieloma firmami, jakie świadczą usług parkingowe w pobliżu lotniska Okecie. Parking Okecie to konieczność dla wszystkich, którzy docierają swoim samochodem na lotnisko, a więc także dla mnie.

Polecam wybierać monitorowane parkingi, jakie są jednocześnie strzeżone poprzez kompetentną osobę. To zawsze większe bezpieczeństwo.

david011

Posty: 32

 
W mojej opinii parkingiem, który warto polecić jest http://www.parkingokecie.eu.

Rezerwuję u nich miejsce, przyjeżdżam autem, które zostawiam nawet na tydzień i płacę zaledwie 49 złotych (strasznie mało). Na pewno nie znajdziecie nigdzie indziej tak rewelacyjnej ceny.

Ponadto ich bus podjeżdża bezpośrednio pod terminal lotniska, co jest niezwykle wygodne :)

sonio

Posty: 25

 
W mojej opinii parkingów na lotnisku Okęcie jest stosunkowo dużo. Nigdy nie zdarzyło się mi, iż zabrakło dla mnie miejsca parkingowego. Wydaje mi się, że taki problem po prostu nie istnieje lub jest naprawdę niesamowitą rzadkością, co dobrze świadczy o porcie lotniczym.

pawelbin

Posty: 16

 
Byłem niezmiernie rozczarowany, gdy szukałem parkingu naprzeciwko terminala lotniczego.

Od tamtego momentu zawsze parkuję nieco dalej od lotniska, a potem pod sam terminal podwozi mnie wygodny i klimatyzowany bus. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, bowiem jest prostsze, a jednocześnie tańsze.

Czasowo również wypada korzystniej :)

Czarek

Posty: 25

 
Praktycznie każdy parking Okecie uzależnia opłaty od czasu, które samochód spędzi na parkingu. Należałoby zwrócić uwagę, aby był on strzeżony, co może pozwolić uniknąć niezmiernie dużo kłopotów. Monitorowany parking daje zawsze większe gwarancje bezpieczeństwa.

lukasabat

Posty: 34

 
Parking na lotnisku w Warszawie jestem zmuszony opłacać regularnie, ponieważ odbieram swoich kontrahentów z lotniska.

Zawsze problematyczną kwestią był wybór parkingu, który będzie najlepszy, a więc zlokalizowany odpowiednio blisko i dostępny w atrakcyjnej cenie. Niedawno trafiłem jednak na firmę, która spełnia wszystkie moje wymagania. Mogę podać namiary.

kubaszej

Posty: 27