Jakie są szlaki na dolinę gąsienicową ?

Jakie są szlaki na dolinę gąsienicową ?

Witam serdecznie. Znajomy niedawno rekomendował mi pewien szlak na szpiglasowy wierch. Czy możecie podzielić się zarówno swoimi spostrzeżeniami na temat szlaków?

zimosik6

Posty: 7

 
O szlakach na dolinę gąsienicową należałoby nieco poczytać, aby świadomie dokonać wyboru tego, który będzie odpowiadał realnym umiejętnościom miłośników górskich wypraw. Przeceniając swoje siły może okazać się, iż podróż będzie prawdziwą męczarnią zamiast przyjemnością :)

Black_Riot

Posty: 11

 
Zastanawiałem się długo nad tym, który z proponowanych szlaków na kościelec będzie odpowiadał moim potrzebom. Ostatecznie wybrałem ten, który miał zdecydowanie największą liczbę zwolenników. W pewnym sensie poszedłem na łatwiznę, a zarazem wybrałem sprawdzoną opcję.

Dyduszek22

Posty: 15

 
Wielokrotnie słyszałem o tym, iż istnieje coś takiego jak przełęcz pod chłopkiem. Odnoszę wrażenie, że to przełęcz, która cieszy się niewielką popularnością, choć jest dość atrakcyjna. Z resztą przekonacie się o tym sami, by wyszukacie na jej temat informacje w sieci.

Black_Riot

Posty: 18

 
Mogę wypowiedzieć się na temat szlaku na morskie oko, który odszukałem w Internecie, a mianowicie w obrębie tej strony internetowej: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-morskie-oko-i-czarny-staw-pod.html. Dzięki niemu możecie zajrzeć nad Czarny Staw. Polecam!

migot

Posty: 21

 
Jeszcze nigdy nie wchodziłem na Morskie Oko, więc chętnie przeczytałem Wasze odpowiedzi na temat tj. szlak na morskie oko. Mam nadzieję, że wykorzystam któryś ze szlaków w praktyce.

igorek

Posty: 14

 
Długo szukałam informacji na ten temat, który szlak na szpiglasowy wierch będzie dla mnie bezdyskusyjnie najlepszy. Taką wiedzę pozyskałam dzięki temu forum :)

Rico

Posty: 21

 
Jestem święcie przekonany, że szlak na rysy, o którym piszecie na tym forum dyskusyjnym będzie w stanie sprostać także moim oczekiwaniom. Obecnie jestem na etapie planowania własnej podróży.

yarpen2

Posty: 27