Polecicie mi wycieczki rodzinne all inclusive ?

Polecicie mi wycieczki rodzinne all inclusive ?

Orientujecie się coś na temat zagranicznych wycieczek rodzinnych all inclusive? Chodzi nam o znalezienie jakiegoś sprawdzonego operatora, który zapewnia być może opiekę do dzieci. Jak coś wiecie, piszcie. Z góry bardzo dziękuję.

reklamos

Posty: 8

 
Organizują też w ramach pobytu niesłychanie atrakcyjne wycieczki all inclusive. Nie lubię jedynie leżeć i się opalać, więc dla mnie była to po prostu doskonała opcja. Skorzystałem ze wszystkiego :D

bruklin187

Posty: 8

 
To świetne biuro podróży, które polecamy, ponieważ z nimi wyjechaliśmy już trzy razy clubmed.pl. Mają naprawdę oryginalny pomysł, jeśli chodzi o całą organizację. Wiele rozrywki, ale przede wszystkim kluby dostosowane do zainteresowań i wieku urlopowiczów ;) Świetne wycieczki rodzinne all inclusive.

Schwalbaa

Posty: 12

 
Nic tylko znaleźć jakąś ofertę, która jest godna uwagi także z powodu ceny. Nie mam jakby rozeznania, bo dopiero pierwszy raz mamy zamiar skorzystać z wakacji all inclusive. Teraz to wydaje mi się, że już nie są centy tak rażąco wyższe niż ceny tradycyjnego pobytu w hotelach.

cicusss

Posty: 15

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, albowiem i tak przy dzieciach wydasz mnóstwo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, niemniej jednak też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

sonicsquad

Posty: 17

 
Ja też wolę aktywną formę, zwłaszcza gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

Kamil87rak1

Posty: 13

 
Wiem, że taki urlop jest całkiem okej bo raz na takim byliśmy z dzieciakami i rzeczywiście nic niczego nie musieliśmy robić :) Tyle, że rzeczywiście trzeba za takie wakacje rodzinne all inclusive zapłacić sporo ;)

Jacuś

Posty: 20

 
Organizują też w ramach pobytu bardzo atrakcyjne wycieczki all inclusive. Nie lubię jedynie leżeć i się opalać, więc dla mnie była to po prostu świetna opcja. Skorzystałem ze wszystkiego :D

Olekk

Posty: 12