wycieczki rodzinne all inclusive

wycieczki rodzinne all inclusive

Witam. Szukamy jakiegoś konkretnego organizatora wycieczek rodzinnych all inclusive. Koniecznie z opieką nad dziećmi w wieku 4 i 7 lat. W planach jest Brazylia :) Jeśli korzystaliście z jakiejś dobrej oferty, dajcie znać.

mikuser

Posty: 7

 
Normalnie nie korzystamy z wakacji all inclusive, co nie ulega wątpliwości przekłada się potem na dodatkowe wydatki ;) Na wakacjach generalnie ciężko zaoszczędzić :) szczególnie wyjeżdżając z dzieciakami.

mew soncz7777

Posty: 12

 
Zależy gdzie się wybierasz. W ramach wycieczek all inclusive w samej Europie raczej z takiej opcji nie korzystam. Zwiedzając Azję było to dla mnie bardzo wygodne. Miałem obawy co do kuchni i paru tam jeszcze spraw ;)

jordanos

Posty: 20

 
Przed nami podobny dylemat, natomiast jednak bezpieczeństwo i komfort non stop na pierwszym miejscu. Pewnie zdecydujemy się na wycieczki rodzinne all inclusive, bowiem każde różne rozwiązanie przy dwóch smykach nie jest komfortowe :) Raczej musimy mieć wszystko na miejscu. Auta nie będzie, a wypożyczanie to kolejny niepotrzebny koszt.

dziubek56

Posty: 15

 
Mieliśmy dwie opcje do wyboru w tamtym roku w Tajlandii. Zdecydowaliśmy się na wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie wszystko wliczone było w cenę końcową. Przy dzieciach to faktycznie najlepsze odpowiednie rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie biegania po sklepach za wodą itp.

Biudzibudzio

Posty: 16

 
clubmed.pl to świetny organizator, jeśli chodzi o wakacje rodzinne all inclusive. Mają swoje hotele na każdym kontynencie. Nie ma możliwości, żeby nie znaleźć ich tam, gdzie się chce wyjechać. Super jest to, że dla dzieci oferują nie tylko zabawę, ale też opiekę. Można odpocząć i takie wakacje to się dopiero nazywa wakacjami :D

Maciejoo

Posty: 13

 
Idealnie trafiliśmy w zeszłym roku, ponieważ skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, ale zapłacić oczywiście trzeba. Z drugiej strony to jednak urlop, więc wypocząć trzeba :D

Acclaim

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, ale w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, ale wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

jpyzio

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, ale w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, ale wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

wisła1905

Posty: 15

 
Mieliśmy dwie opcje do wyboru w tamtym roku w Tajlandii. Zdecydowaliśmy się na wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie wszystko wliczone było w cenę końcową. Przy dzieciach to rzeczywiście najlepsze korzystne rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie biegania po sklepach za wodą itp.

Ciapek

Posty: 12