Gdzie na urodziny w Poznaniu ?

Gdzie na urodziny w Poznaniu ?

Gdzie szukać dobrze zorganizowanych urodzin dla dzieci w Poznaniu? Zależy mi żeby było oryginalnie:)

Geodeta22

Posty: 14

 
To musi być naprawdę niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i wiecznie ze znajomymi odwiedzamy różne miejsca. Szkoda tylko, że to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się trochę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

Black_Riot

Posty: 19

 
To o sporo ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było w przeciwnym razie, albowiem teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, albowiem tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

Klakier

Posty: 16

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, jakie potrafi połączyć wyśmienitą rozrywkę dla dzieci z olbrzymią porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

witek55

Posty: 12

 
Od lata możemy cieszyć się tymi atrakcjami w Poznaniu. Nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego zaczarowanego miejsca, a inni przyjeżdżają do nas setki kilometrów by zaczerpnąć naszej kulturalnej rozrywki. Osobiście polecam:) Dzieci mają niesamowitą frajdę.

deamonix1

Posty: 23

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

magda

Posty: 15

 
Podsyłam link do mega fajnie zorganizowanych urodzin w Poznaniu http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. Wcześniej była to kraina zabaw, ale to miejsce nie ma sobie równych, zobaczcie opis na stronie koniecznie. Bardzo polecam.

messi33

Posty: 17

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, wiele niespodzianek, zagadek, ekstra.

messio66

Posty: 16