Weekend nad morzem, co polecicie

Weekend nad morzem, co polecicie

Witam.

Uwielbiamy polskie morze, a więc kolejny raz się tutaj wybieramy. Byliśmy już w Łebie. Dziś chcemy wybrać Jastrzębią Górę.

To dobry pomysł?

Zbyszek

Posty: 28

 
Dzień dobry.

Sam często spędzałem wakacje nad Bałtykiem i nie mam zastrzeżeń. Cieszy przede wszystkim bogata propozycja noclegowa, która obejmuje pomiędzy innymi liczne pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne.

Latem można równie dobrze rozbić namiot na polu i na co dzień grillować :)

kubaszej

Posty: 27

 
Dzień dobry. Wakacje nad morzem wiążą się z koniecznością wcześniejszego dokonania rezerwacji. Zawsze miałem z tym problem, bo wypadało mi to z głowy lub chciałem to zrobić za późno. Często po prostu nie wiedziałem, od czego zaczynać poszukiwania odpowiedniego obiektu. Później znalazłem serwis http://wakacjenadmorzem.pl, który rozwiązał moje problemy. Mogę szczerze polecić.

borek149

Posty: 30

 
Hejka.

Razem ze znajomymi jesteśmy zafascynowani spędzaniem wakacji nad polskim morzem. Co roku dzieje się tam mnóstwo interesujących rzeczy. Staram się zawsze zgrać nasz pobyt z interesującymi nas koncertami lub innymi wydarzeniami, jakie są zaplanowane w najbliższej okolicy.

Gumis

Posty: 19

 
Hejka. Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi i także wybraliśmy wakacje nad polskim morzem. Muszę powiedzieć, że jedyne wątpliwości dotyczą tego, jaką miejscowość wybierzemy. Na pewno weźmiemy pod uwagę fakt, aby plaża była zlokalizowana blisko naszego ośrodka.

Pamooko

Posty: 18

 
Hej.

Wczasy nad Bałtykiem radują się gigantyczną popularnością także w mojej rodzinie, bowiem co roku decydujemy się na co najmniej kilkudniowy wypad nad polskie morze. Nie mam wątpliwości, iż taki wypad ma walory prozdrowotne, a także pozwala po prostu oderwać się od codziennych obowiązków.

Wbrew pozorom nie wiąże się to z przesadnie gigantycznymi kosztami.

sonio

Posty: 25