byliny świerk, jaki producent ?

byliny świerk, jaki producent ?

Zaczynam zakładać ogród i potrzebuje jakieś szkółki, która ma super ofertę. Chce roślin od producenta, nie bawię się w pośredników. Czekam na propozycje.

Illilakip

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, albowiem wygląda faktycznie super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Dzidzidek

Posty: 4

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Modniś

Posty: 12

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, lecz ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Grabow12

Posty: 14

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Julian

Posty: 7

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

Acclaim

Posty: 20

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, iż nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko pozyskałem.

Mariusz

Posty: 9

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, albowiem mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, albowiem jest mniej wymagający.

Wariat

Posty: 11

 
W sprzedaży jest dużo mniej i niezwyklej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

Fanatyk

Posty: 6

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

Jacuś

Posty: 8