E-papierosy, jaki sklep on-line

E-papierosy, jaki sklep on-line

Witam serdecznie. Ciekawą alternatywą wydały mi się ostatnio e-papierosy. Wszystko ze względu na fakt, że moim zdaniem przesadnie sporo wydaję na normalne papierosy.

Myślicie, że to dobry pomysł?

czystowe

Posty: 15

 
Hej.

Ogromny wysyp stoisk z papierosami elektronicznymi można zauważyć zarówno w ogromnych, jak i niewielkich miastach. Palacze coraz częściej decydują się na elektroniczne papierosy, choć również i one szkodą organizmowi. Z całą pewnością nie dokuczają w tak olbrzymi sposób innym osobom, jakie nie muszą wdychać dymu tytoniowego.

ojojoj56

Posty: 29

 
Witam serdecznie. Papierosy elektroniczne miały być moim krokiem w kierunku pożegnania się z nałogiem. Nieszczególnie pasowało mi, że będę nadal truł się szkodliwą nikotyną, ale musiałem to jakoś zaakceptować. Na szczęście po kilku tygodniach palenia takiego papierosa znudził mi się, a ja nie wróciłem do zwykłego tytoniu.

jacor

Posty: 20

 
Hej. Papierosy elektroniczne na rynku pojawiły się już kilka lat temu i trudno dziwić się ich popularności, skoro są tańszym odpowiednikiem normalnych papierosów, a jednocześnie satysfakcjonując potrzeby niektórych użytkowników. Na plus wypada fakt, iż wykorzystując je unikamy w swojej okolicy robienia z ludzi biernych palaczy, a wygoda korzystania jest także większa.

Oct714

Posty: 24

 
Witam serdecznie.

Ostatnio zanalizowałem plusy i minusy e-papierosów. Okazało się, że nie ma o nich rzetelnych informacji na temat ich walorów, bowiem rzekomo są zdrowsze od zwykłych papierosów. Ten fakt zniechęcił mnie do zainteresowania produktami z tej grupy, choć nie wykluczam w przyszłości powrotu do tego tematu, gdy będzie o nich więcej wiadomo.

Bobek1200

Posty: 22

 
Witam.
E-papierosy zaczęły mnie interesować, gdy wnikliwiej zacząłem przyglądać się swoim wydatkom. To okazało się słuszne, bo szybko znalazłem sprawdzony sklep: http://www.palimy.com/pl/c/E-Papierosy/18, gdzie zrealizowałem z pomocą sprzedawcy swój pierwszy zakup. Mogę śmiało polecić!

10001

Posty: 24

 
Cześć.

Zastanawiające były dla mnie e-papierosy, które coraz częściej zacząłem spotykać na ulicach mojego miasta. Sam postanowiłem spróbować i nie rozczarowałem się, bo to całkiem fajna sprawa. Poza tym takie hobby czy też nałóg (każdy różnie to nazywa) nie okazuje się zbyt kosztowne.

witekunia

Posty: 18

 
Dzień dobry.
Wydawało mi się, iż papierosy elektroniczne charakteryzują się samymi zaletami, jednakże w rzeczywistości jest w przeciwnym wypadku . Pożądane byłoby podkreślić, że trudno stwierdzić jednoznacznie, że są mniej szkodliwe. Ponadto nadal mamy do czynienia ze szkodliwą nikotyną, o czym trzeba pamiętać.

konrad28

Posty: 24

 
Dzień dobry.
Wydawało mi się, że papierosy elektroniczne charakteryzują się samymi zaletami, jednak w rzeczywistości jest inaczej. Warto podkreślić, iż trudno stwierdzić jednoznacznie, iż są mniej szkodliwe. Ponadto nadal mamy do czynienia ze szkodliwą nikotyną, o czym trzeba pamiętać.

gregcie@

Posty: 27

 
Dzień dobry.

Z całą pewnością papierosy elektroniczne wydają się ciekawym pomysłem, gdy chcemy przede wszystkim zaoszczędzić, a zarazem nie śmierdzieć już w opinii innych papierosami. Paląc takiego papierosa nie wypuszczamy szkodliwego dymu, który ma charakterystyczny zapach, podobnie jak nasze ciuchy.

M.Michaś

Posty: 16