kancelaria adwokacka, polecicie ?

kancelaria adwokacka, polecicie ?

Interesuje mnie separacja formalna i potrzebuję pomocy do kancelarii adwokackiej, która ma w tym bardzo duże doświadczenie. Dajcie mi znać, do kogo się zgłosić?

de99ial

Posty: 1

 
Lepiej byłoby się nie kontaktować z prawnikami, ale jeśli nie ma innego wyjścia to trzeba stawiać na kogoś, kto jest w stanie nam pomóc. To powinien być ktoś go zajmuje się właśnie takimi sprawami, jakie są nam potrzebne. Tylko wtedy możemy się spodziewać, że taki prawnik wykona swoje zadanie najlepiej jak to tylko możliwe.

Acclaim

Posty: 20

 
Im niezwyklej będzie doświadczony prawnik tym lepiej dla nas. Lepiej zapłacić więcej, natomiast mieć do pomocy osobę, jaka ma niesłychanie szeroki zakres wiedzy, z jakiej skorzystamy.

Grażynaa234

Posty: 2

 
Polecam adwokata, który ofertę ma na stronie internetowej https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html. Mnie przy zachowku po zmarłym bardzo pomógł.

Franuś

Posty: 32

 
Najlepiej jest podzwonić po różnych kancelariach, bo można się wtedy dowiedzieć, co dana kancelarii oferuje. Wtedy wiemy czy chcemy z nimi współpracować czy nie? Tutaj liczy się również czas, bo nie każdy adwokat ma go dla nas dużo zarezerwowanego i trzeba się z tym liczyć.

Oct714

Posty: 22

 
Najlepszym rozwiązaniem jest znaleźć kogoś, kto się zajmuje nie wszystkim, a konkretnymi sprawami, bowiem wtedy jest to specjalista, który jest w stanie nam pomóc. Można wtedy wygrać swoją sprawę, a na tym nam bardzo zależy.

namok

Posty: 13

 
Im bardziej będzie doświadczony prawnik tym lepiej dla nas. Lepiej zapłacić więcej, ale mieć do pomocy osobę, która ma bardzo szeroki zakres wiedzy, z której skorzystamy.

CHatka-eKo

Posty: 3