klinika dentystyczna Toruń

klinika dentystyczna Toruń

Jakiego stomatologa we Włocławku możecie polecić z czystym sumieniem? Mam jeden, dość poważny brak do zaleczenia i podejrzewam, że potrzebuję konsultacji protetycznych, być może jakiejś poważniejszej odbudowy. Czy możecie mi podpowiedzieć optymalne rozwiązanie?

Sehano

Posty: 1

 
Najlepiej brać uzupełnienia, żeby pasowały kolorystycznie do reszty zębów. W innym przypadku to kiepsko wygląda.

Krakus

Posty: 22

 
Wydaje mi się właśnie, że solidne wypełnienie w stomatologii zachowawczej w żadnym przypadku nie powinno zmieniać koloru, ale to już trzeba trochę w siebie zainwestować.

mazi1991

Posty: 3

 
Masz najczęściej i tańsze i droższe wersje wypełnień, dlatego warto się upewnić, żebyś nie przepłacił niepotrzebnie. Można się nawet dogadać w niektórych gabinetach na płatność ratalną. Według mnie w tych czasach to niezła perspektywa.

Acclaim

Posty: 21

 
Możesz sprawdzić na spokojnie, w jaki sposób robią metamorfozy uśmiechu w https://kse.dental/. Dla mnie to był przełom, bo idziesz i normalnie przymierzasz, testujesz nowy wygląd jamy ustnej. Robią coś na podobieństwo nakładki. Świetna sprawa i to moim zdaniem powinien być standard w leczeniu stomatologicznym, protetycznym.

tigra32

Posty: 14

 
Wybielanie się opłaca, chociażby nakładkowe, ale i tak najlepsze wyniki dają licówki. Śnieżnobiały uśmiech to implanty, albo licówki właśnie.

anna_00

Posty: 3

 
Nieco tańsze licówki to kompozytowe i też fajnie wyglądają, chociaż ceramiczne bardziej przypominają naturalne zęby. Zobaczysz na przykładzie, jak to wygląda i sobie na spokojnie podejmiesz decyzję.

Kitas

Posty: 17

 
Kontrola raz na pół roku nie zaszkodzi. U nich jeszcze tanie kontrole, lekko ponad 100 złotych, a możesz właściwie na lata zaplanować leczenie. Za kilka tysięcy złotych dużo się zrobi w tym momencie.

Wojciech24

Posty: 11

 
Większość uzupełnień protetycznych do wykonania wymaga odlewu. Ale teraz niektóre, lepsze gabinety posługują się nieco innymi, cyfrowymi metodami diagnostycznymi.

seweryn

Posty: 13

 
Szukałem zawsze stomatologów, którzy poprawiają po innych i to chyba w największym stopniu pokazuje wysokie kwalifikacje lekarzy.

johncena67

Posty: 19