usługi ogrodnicze łódź, poleci ktoś ?

usługi ogrodnicze łódź, poleci ktoś ?

Znacie jakąś dobrą firmę od budowy ogrodów w Łodzi? Możecie polecić kogoś naprawdę doświadczonego? Samodzielne pracy nie wchodzą w grę, bo jest do zaaranżowania spora powierzchnia.

Nikotymmm

Posty: 4

 
Muszę porozmawiać z mężem o projektowaniu ogrodów, albowiem to sporo doskonalsze rozwiązanie niż samemu wszystko ogarnąć. Może uda się odszukać jakąś niedrogą firmę w Łodzi.

Januszek

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o pielęgnację terenów zieleni, to najlepszym usługodawcą według mnie jest ta firma z Łodzi http://pmgarden.com.pl. Proponują kompleksowe usługi. Faktycznie znają się na tym, co robią. Zainteresowanym mogę podesłać fotografie mojego ogrodu. Polecam :)

Złoty

Posty: 21

 
Cena zależy od tego, co tak naprawdę jest ci potrzebne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się samodzielnie wykonać dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych problemów :)

derWER

Posty: 10

 
Trudno powiedzieć o cenie, bowiem masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo mnóstwo firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej systematycznie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od dużo lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

Dziadek

Posty: 9

 
Ja też chętnie oddam prace ogrodnicze w dobre ręce. Ogród przerósł moje siły :) Ostatnio poszukiwałam usług dotyczących pielęgnacji terenów zieleni i widziałam, że w Łodzi mamy sporo firm, które mają bardzo dobre opinie. Ciekawa jestem, jak sprawa wygląda z cenami. Na pewno wycenę robią już na miejscu.

TomekK

Posty: 5