wycinka drzew Łódź, jaka firma ?

wycinka drzew Łódź, jaka firma ?

Pilnie potrzebują fachowca od prac na wysokościach. Koniecznie ktoś z Łodzi lub okolic. Jeśli znacie, polecacie – dajcie znać. Chodzi o grubszą robotę. Na pewno niejednorazową.

Zyciowwy

Posty: 3

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli sięgnąć z pomocy, bowiem cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

Joe

Posty: 11

 
Czekam. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj choć kilka osób, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, jakie oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują naprawdę rzetelnej firmy.

matek562

Posty: 13

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli skorzystać z pomocy, bo cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

Robuś

Posty: 5

 
Myślę, że najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które oferują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno znaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

Lalka

Posty: 14

 
Znakomici specjaliści, jeżeli chodzi o prace na wysokościach https://arbos.org.pl i firmę z Łodzi. Mają atestowany sprzęt i akcesoria. Pracują zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, a w dodatku błyskawicznie z doświadczonym efektem. Polecam.

Lupusx

Posty: 16

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 13