siatki dla zwierząt domowych, polecicie kogoś ?

siatki dla zwierząt domowych, polecicie kogoś ?

Potrzebuję dobrej klasy siatek na woliery. Jeżeli macie może namiary na jakiegoś sprawdzonego producenta, chętnie skorzystam. Muszę do końca roku ogarnąć temat, bo mam obawy, że stare nie przetrwają zimy.

Kuniarz

Posty: 10

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, iż nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bo w końcu mamy na stanie coś doświadczonego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają dużo zastosowań.

elaela00

Posty: 16

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, ale można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

Yuri20

Posty: 16

 
Właśnie szukam tego typu siatek hodowlanych. Mam nadzieję, iż polecicie jakiegoś dobrego producenta. Wiem, iż PP jest sprawdzonym materiałem, natomiast też chyba jakość zależy od wykonania?

czdeRRR

Posty: 14

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie naprawdę na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś niezwyklej fachowego?

Jacuś24

Posty: 13

 
Kupiłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

Yuri20

Posty: 12

 
Z takich siatek na ptaki można skorzystać w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś zrobić na wiosnę, bo ptactwo jest u mnie szczególnie natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to bardzo dziękuję.

namok

Posty: 9

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie rzeczywiście na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś bardziej profesjonalnego?

Hostelos3

Posty: 9

 
Właśnie szukam tego typu siatek hodowlanych. Mam nadzieję, że polecicie jakiegoś dobrego producenta. Wiem, że PP jest sprawdzonym materiałem, ale też chyba jakość zależy od wykonania?

bruklin187

Posty: 8